قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۷۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بالغ بر یک هزار و 200 زمینه شغلی از محل توسعه روستایی در قوچان ایجاد شده است

فرماندار قوچان با بیان اینکه از مهر ماه سال گذشته تاکنون بالغ بر 27 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری به متقاضیان این شهرستان پرداخت شده، گفت: بالغ بر یک هزار و 200 زمینه شغلی از محل توسعه روستایی در قوچان ایجاد شده است.

بالغ بر یک هزار و 200 زمینه شغلی از محل توسعه روستایی در قوچان ایجاد شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی رجایی نیا در قوچان با بیان اینکه بخشی از اهداف ایجاد شغل در این شهرستان توجه به ظرفیت های مغفول مانده در روستاها و توابع قوچان است، گفت: تولید گیاهان دارویی، عسل و ابریشم از جمله مشاغل ایجاد شده در قالب توجه به ظرفیت های هر بخش از این شهرستان است.

فرماندار قوچان با ابراز خرسندی نسبت به افزیش 8 هزار قرارداد شغلی به 12 هزار مورد در سال جاری در قوچان، اضافه کرد: در سال جاری برای نخستین بار تولید ابریشم نیز توسط متقاضیان مشاغل خرد صورت گرفت که می تواند آینده خوبی را برای فعالان این عرصه رقم بزند.

وی با اشاره به ایجاد صندوق تسهیلات روستایی و عشایری در قوچان، متذکر شد: از مهر ماه سال گذشته تاکنون بالغ بر 27 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری به متقاضیان این شهرستان پرداخت و بالغ بر یک هزار و 200 زمینه شغلی از محل توسعه روستایی در قوچان ایجاد شده است.

رجایی نیا افزود: سرمایه گذاری هایی نیز توسط کارآفرینان روستایی و عشایری برای ایجاد مشاغل خرد از جمله پوشاک و قالیبافی در برخی از روستاها و محلات قوچان انجام شده است.

فرماندار قوچان با اشاره به اینکه شناسایی واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد در قوچان یکی از اقدامات انجام شده برای فعالیت دوباره این واحدها است، یادآور شد: کارخانه کاشی که مدتی تعطیل شده بود، دوباره در سال جدید فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha