قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آسمان نجف و کربلا در روز اربعین بارانی است

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: شهرهای نجف و کربلا از ظهر روز شنبه همزمان با اربعین حسینی بارانی می شوند. امروز هوای این ۲ شهر صاف تا کمی ابری است و بارندگی پیش بینی نمی شود.

آسمان نجف و کربلا در روز اربعین بارانی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: شهرهای نجف و کربلا از ظهر روز شنبه همزمان با اربعین حسینی بارانی می شوند.

محمد سبزه زاری جمعه اظهار داشت: امروز هوای این ۲ شهر صاف تا کمی ابری است و بارندگی پیش بینی نمی شود.

وی افزود: حداکثر دمای هوای فردا شنبه اربعین حسینی در نجف به ۳۷ و حداقل به ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و در کربلا به حداکثر ۳۶ و حداقل به ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

سبزه زاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۳۸.۵ و ایذه با ۱۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و اهواز حداکثر دمای ۳۸ و حداقل ۱۸.۷ درجه سانتیگراد را تجربه کرده است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان کرد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری با احتمال رشد ابر، بارش پراکنده و رعد و برق در نیمه شمالی و شرقی استان پیش بینی می شود.

وی گفت: انتظار می رود از یکشنبه تا اواخر هفته آینده همچنان شاهد وجود ناپایداری ها در استان به شکل افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و تندباد لحظه ای در استان باشیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha