قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۶۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس کل دادگستری مازندران:

پرونده های مسن قضایی استان تعیین تکلیف می شود

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: تمهیدات خاصی برای تعیین و تکلیف پرونده های مسن در شعب دادگستری استان درنظرگرفته شد تا از اطاله دادرسی جلوگیری شود.

پرونده های مسن قضایی استان تعیین تکلیف می شود

به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران حجت الاسلام محمد صادق اکبری در جلسه شورای معاونین  دادگستری استان که در خصوص ساماندهی پرونده های مسن تشکیل شده بود، اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی صحیح ودقیق وتلاش وجدیت اعضا، معظل پرونده های مسن حل شود.

وی تصریح کرد: موضوعات افزایش ورودی پرونده ها، اطاله دادرسی و پرونده های مسن همواره مورد تاکید بوده است که با روحیه جهادگونه همکاران قضایی و اداری بزودی شاهد کاهش اطاله دادرسی وافزایش رضایتمندی مردم خواهیم بود.

رییس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه سیاست دادگستری استان همکاری با قضات وهمکاران اداری دلسوز وکارگشاست، گفت: همچنانکه حامی قضات وکارکنانی که با دلسوزی ومجاهدت فعالیت می کنند، هستیم اما اگر شاهد کم کاری همکاران خود در هر حوزه باشیم طبق مقررات برخورد خواهیم کرد و در هر حوزه که با حجم پرونده ها مواجه باشیم وقت رسیدگی را خارج از وقت اداری افزایش خواهیم داد.

اکبری خاطرنشان کرد: با همکاری دیگر معاونین درصدد انجام برنامه های بسیار خوب در کاهش ورودی پرونده ها، جلوگیری از اطاله دادرسی و کاهش تعداد پرونده های مسن در استان هستیم تا حجم آن ها را به کمترین نقطه آن برسانیم .

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha