پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۶۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| اظهارات ضدونقیض پیرامون آب فرادنبه/ رئیس اداره آب: اجازه مصاحبه ندارم!

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بروجن ضمن تکذیب کدورت آب و تاکید بر عدم صلاحیت مردم برای تشخیص این موضوع گفت: بنده اجازه مصاحبه در این خصوص را ندارم.

فارس من| اظهارات ضدونقیض پیرامون آب فرادنبه/ رئیس اداره آب: اجازه مصاحبه ندارم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بروجن، مردم شهر فرادنبه مدتی است که از کدورت و کم آبی در شهر خود گلایه دارند؛ و با ثبت این مشکل در سامانه فارس من با عنوان «فرادنبه آب شرب ندارد» از این رسانه تقاضای پیگیری موضوع را داشتند.

مردم این شهر معتقد هستند مشکل آب، عامل مهاجرت برخی از مردم شده و به اقتصاد این شهر خساراتی را وارد کرده است؛ برای پیگیری این موضوع به سراغ دوتن از مسؤولان مربوطه در شهرستان بروجن رفتیم که با جواب های جالبی مواجه شدیم؛

بهروز سلیمی ضمن رد هرگونه کدورت ظاهری در آب و همچنین تکذیب قطعی آب گفت: مردم صلاحیت نظر دادن در مورد کدورت آب را ندارند و به هیچ عنوان قطعی آب در شهر فرادنبه صحت ندارد.

رئیس آبفای شهرستان بروجن در ادامه توضیح داد: مسؤولان شبکه بهداشت باید در خصوص سلامت آب اظهارنظر کنند و خبرنگاران باید این موضوع را از مراکز بهداشتی پیگیری کنند.

این مسؤول در پایان گفت: هرچند متولی آب اداره آب و فاضلاب است اما بنده اجازه مصاحبه بیش تر در این خصوص را ندارم.

محمدحسین کرمی در بروجن ضمن تایید کدورت آب شهر فرادنبه گفت: آب این شهر از نظر فاکتورهای بهداشتی و فلزات موجود مشکلی ندارد اما به دلیل فرسودگی شبکه آبرسانی و زنگ زدگی لوله ها کدورتی در آب ایجاد شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بروجن ادامه داد: مطالبه مردم به حق است و تا زمانی که لوله های آب تعویض نشود این مشکل مرتفع نخواهد شد، مسؤولان آبفا باید برای رفع مشکل کدورت آب اقدام کنند و تاجایی که بنده در جریان هستم اعتباراتی هم برای تعویض برخی از خطوط آب در نظر گرفته شده است.

مشکل آب شرب حدود 15 هزار نفر در شهر فرادنبه، محل اختلاف مسؤولان محلی است که انتظار می رود مسؤولان با هوشیاری و متانت باید در این خصوص برای افکار عمومی روشنگری کنند که هم جلوی گسترش شایعات را بگیرند و هم مردم از اقدامات صورت گرفته مطلع شوند.

اینکه یک مسؤول شهرستانی در اداره آب حق اظهارنظر در مورد مطالبه مردمی را ندارد، قابل پذیرش نیست و این رسانه مشکل آب شهر فرادنبه را از سایر دستگاه های بالادستی پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/68030/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha