قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در آئین افتتاح مجتمع تجاری - تفریحی دامغان؛

واعظی: روند توسعه کشور با وجود فشارها و تهدیدها، با شتاب ادامه دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور خدمت به ملت را افتخار همه مسئولان به عنوان خادمان ملت دانست و تاکید کرد: دولت با وجود تحریم ها و فشارهای دشمنان، همه تلاش خود را برای توسعه و آبادانی کشور بکار گرفته است.

واعظی: روند توسعه کشور با وجود فشارها و تهدیدها، با شتاب ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ) در آیین افتتاح مجتمع تجاری تفریحی دامغان، پس از شنیدن گزارش های ارائه شده از طرف مدیران این شهرستان در مورد اقدامات و فعالیت های زیرساختی با هدف توسعه و پیشرفت این منطقه گفت: این برای همه ایرانیان لذت بخش است که شاهدند با وجود همه فشارها و تهدیدهای دشمنان، روند توسعه و سازندگی کشور نه تنها متوقف نشده بلکه با شتاب ادامه دارد.

وی افزود: در دولت مصمم هستیم آنچه که به مردم استان در سفرهای استانی رئیس جمهور وعده داده شده و تعهد کرده ایم، محقق شود و همه تلاش خود را خواهیم کرد که با وجود محدودیت های بودجه ای ناشی از جنگ اقتصادی دشمن، همه وعده ها عملی شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به جاذبه های گردشگری دامغان و میراث غنی تاریخی این شهرستان تاکید کرد: موضوع گردشگری باید بیش از گذشته در این منطقه مورد توجه قرار گیرد و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری این استان این منطقه می تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

واعظی همچنین وجود معادن متنوع و غنی در استان را از نعمات خداوند برای مردم این منطقه دانست و گفت: باید با سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه استفاده مطلوب از معادن انجام گیرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به رفاه، نشاط، اوقات فراغت و تامین ارزاق عمومی مردم همیشه توجه داشته است و معتقدیم وقتی می توانیم به اهداف خود برسیم که مردم با نشاطی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: ساخت مجتمع های تفریحی و تجاری برای تامین نشاط، آسایش و آرامش مردم و همچنین در اختیار گذاشتن ارزاق عمومی با قیمت ارزانتر به مردم، باید به صورت ملی مد نظر همه مدیران کشور باشد.

واعظی همچنین با اشاره به ویژگی های کشاورزی شهرستان دامغان و تولید محصول پسته به عنوان یک کالای صادراتی در این منطقه ، بر ایجاد صنایع تبدیلی در دامغان تاکید کرد و گفت: ارزش افزوده این محصول باید در منطقه بماند و بخش خصوصی و اختصاص منابع بانکی می تواند ضمن کمک به بخش کشاورزی، موجب توسعه شهرستان و اشتغالزایی بیشتر شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین از مدیران این شهرستان برای کار و تلاش در راه توسعه و پیشرفت منطقه قدردانی کرد.

واعظی پس از پایان این مراسم، دامغان را به مقصد تهران ترک کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha