قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با همتایان فرانسوی و ژاپنی

رییس کمیته ملی المپیک کشورمان صبح امروز طی نشست هایی جداگانه با روسای کمیته های ملی المپیک فرانسه و ژاپن در خصوص ارتقای سطح روابط ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با همتایان فرانسوی و ژاپنی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از روابط عمومی  کمیته ملی المپیک، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک کشورمان که به منظور  حضور در مجمع عمومی انجمن کمیته های ملی المپیک جهان(ANOC)عازم دوحه قطر  شده بود، صبح امروز طی نشست هایی جداگانه با روسای کمیته های ملی المپیک فرانسه و ژاپن در خصوص ارتقای سطح روابط ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

ایجاد و تقویت روابط میان کمیته های ملی المپیک و همچنین فدراسیون های موفق کشورهای طرف مذاکره،محور اصلی این نشست ها بود. 

در این دیدارها دکتر صالحی امیری با تشریح ظرفیت های ورزش ایران و علاقمندی برای توسعه روابط ورزشی، ابراز امیدواری کرد که بتواند از تجربیات کشورهای فرانسه و ژاپن و همچنین ایران در رشته هایی که در آنها سرآمد هستند و به مدال های المپیک دست پیدا کرده اند استفاده کرده تا در این زمینه شاهد تحول خوبی در ورزش طرفین باشد.

او تاکید کرد: امیدوارم روابط میان فدراسیون ها، ورزشکاران و قهرمانان کشورهای طرفین افزایش یافته و آنها بتوانند ضمن تبادل کادرهای فنی و تجربیات دو طرفه زمینه برپایی اردوها و مسابقات مشترک را ایجادکنند.

مقرر شد برای توسعه روابط ورزشی با هر دو کشور پیش نویسی با معرفی ظرفیت و توانایی طرفین جهت تنظیم و امضای تفاهم نامه همکاری آماده شود.

انتهای پیام/ش

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha