قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ناپایداری های جوی بوشهر تا اوایل هفته آینده تداوم دارد

استان ها بوشهربوشهر_ _ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی ناپایداری های جوی این استان تا اوایل هفته آینده ادامه دارد.

ناپایداری های جوی بوشهر تا اوایل هفته آینده تداوم دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیام مساعدی روز پنج شنبه افزود: این ناپایداری به صورت رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش تندباد پبش بینی شده است.

وی بیان کرد: همانطور که انتظار می رفت در شبانه روز گذشته نیز همچون یک هفته اخیر  در برخی نقاط جنوبی و شرقی استان رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق گزارش شد.

مساعدیادامه داد: احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی در برخی نقاط جنوبی و شرقی و گاهی شمالی استان بیشتر از سایر نقاط پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: تا اوایل هفته آینده غبار محلی و در ابتدای صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده های غالب در سطح استان خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، افزایش ابر و گاهی وزش ملایم باد و طی ساعت هایی از بعد از ظهر تا شب همراه با

رشد ابر پیش بینی شده است.

مساعدی یادآورشد: در این مدت جهت وزش باد متغیر به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ و در برخی ساعات تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و گاهی در بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش پیش شده است.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۵۱ بامداد، مد اول ساعت ۱۰:۵۷، جزر دوم ساعت ۱۶:۰۶ و مد دوم ساعت ۲۲:۱۷ خواهد بود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha