قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعتبار آبرسانی به ۵ روستای دماوند تامین شد

استان ها تهرانتهران بخشدار مرکزی شهرستان دماوند می گوید که پنج میلیارد تومان اعتبار مربوط به آبرسانی به پنج روستای این بخش تامین شده است و اقدامات نهایی پروژه تا پایان سال انجام…

اعتبار آبرسانی به ۵ روستای دماوند تامین شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی حیدری روز پنجشنبه نام این روستاها را به شرح وادان، هاشمک، اسلام آباد و کالدشت بالا و پایین اعلام کرد.

وی اظهارداشت: این بودجه با پیگیری مسئولان شهرستان با دستور معاون وزیر نیرو تامین شده است.

بخشدار مرکزی دماوند همچنین با بیان اینکه ۷۰ درصد مصوبات سفر وزیران و معاونان رئیس جمهوری به این شهرستان در سطح روستاها محقق شده است اقدامات انجام شده در روستاها را شرح داد.

وی تاکید کرد: گازرسانی به تمام نقاط فاقد گاز، ایجاد مجتمع آبرسانی برای چندین روستا، ساماندهی و لایروبی سدهای قدیمی، توسعه سرزمینی برخی روستاهای بخش مرکزی که سبب مهاجرت معکوس و ماندن افراد بومی در منطقه شده به عنوان بخشی از مهمترین اقدامات انجام شده به شمار می رود.

حیدری اضافه کرد: فراهم شدن مقدمات پروژه مهم فاضلاب شهری، انجام پروژه های مهم در حوزه راهداری، قرار گرفتن شهر دماوند به عنوان یکی از ۱۴ شهر هدف گردشگری کشور، پرداخت خسارت کشاورزان و افزایش بودجه ارزش افزوده به صورت ویژه در روستاهای بخش مرکزی از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته بوده است.

وی گفت: اجرای طرح تبدیل کابل های سیمی به خودنگهدار، ارتقای اینترنت نسل جدید در روستاهای دورافتاده همچون روستای تنگه و بسیاری از پروژه های خرد و کلان دیگر در منطقه در دست اجرا قرار دارد یا اجرا شده است.

شهرستان دماوند در شمال شرق تهران قرار دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha