قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین فرمانده سپاه کربلا:

کارنامه بسیج درخشان است/ برگزاری کنگره ۴۰۰۰ شهید بسیجی مازندران

ساری - جانشین فرمانده سپاه کربلا، کارنامه بسیج را درخشان و پرافتخار برشمرد و نقش آن را در پیشرفت انقلاب اسلامی بسیار موثر دانست.

کارنامه بسیج درخشان است/ برگزاری کنگره ۴۰۰۰ شهید بسیجی مازندران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران با گرامیداشت بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین در استان مازندران اظهار داشت: بسیج در آستانه ورود به چهل سالگی حیات نورانی و پر افتخار خود قرار دارد و کارنامه بسیج یک کارنامه بسیار درخشان و پرافتخاری است.

وی با بیان اینکه نقش بسیج در توسعه و در پیشرفت انقلاب اسلامی یک نقش بسیار موثر و بی بدیل بوده است افزود:  اگر حضور بسیج نبود قطعا کار برای جبهه انقلاب اسلامی بسیار سخت می شد.

وی ادامه داد: امروز برای نکوداشت یاد و نام بسیج، تقویت فرهنگ بسیجی و برای پیمایش گام دوم انقلاب اسلامی ضرورت دارد که ما برنامه هایی را آماده و تدوین کنیم و در اختیار مردم ،خصوصا در اختیار نسل جوان و نوجوان جامعه خودمان قرار دهیم.

سرهنگ محمدرضایی با اشاره به برنامه های هفته بسیج گفت: این برنامه ها عمدتا شامل برنامه های فرهنگی ، مسابقات ورزشی ، دیدار از خانواده معظم شهدا ، برگزاری همایش اقتدار بسیجیان که در همه شهرستان ها انجام خواهد شد ، رونمایی از محصولات دانش بنیان جدید و افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی ، تقویت گشت های محله محور و ... خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا ادامه داد:  کنگره بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید بسیجی استان مازندران نیز همزمان با یادواره ۹۲ هزار شهید بسیجی سراسر کشور در استان برگزار می شود.

وی شعار محوری هفته بسیج امسال را بسیج، ۴۰ سال خدمت ، جهاد و شهادت بیان کرد.

هفته بسیج از تاریخ ۳۰ آبان آغاز می شود و تا تاریخ ۶ آذر ادامه خواهد داشت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha