قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زخمی شدن ده ها فلسطینی توسط نظامیان اسرائیلی در شمال کرانه باختری

ده ها فلسطینی عصر روز (چهارشنبه) به ضرب گلوله نیروهای ارتش اسرائیل در شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری زخمی و یا بر اثر استنشاق گازهای اشک آور دچار حالت خفگی شدند.

زخمی شدن ده ها فلسطینی توسط نظامیان اسرائیلی در شمال کرانه باختری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ده ها فلسطینی عصر روز (چهارشنبه) به ضرب گلوله نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری زخمی و یا بر اثر استنشاق گازهای اشک آور دچار حالت خفگی شدند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هلال احمر فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد، دو جوان فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیستی زخمی شدند و پانزده تن دیگر در در اثر استنشاق گاز اشک آور در جریان درگیری ها در شهر نابلس شمال کرانه باختری دچار خفگی شدند.

پیشتر درگیری هایی میان جوانان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی در شهر نابلس رخ داد که در جریان آن علیه ساکنان این شهر که به منظور مقابله با شهرک نشینیانی که قصد یورش به مقبره یوسف را داشتند، از وسایل سرکوب استفاده شد.

شاهدان اعلام کردند، گروهی از شهرک نشینیان به مقبره یوسف در شهر نابلس یورش بردند و این امر موجب وقوع درگیری میان ساکنان این شهر با ارتش صهیونیستی و استفاده از سلاح و گاز اشک آور و بمب های صوتی علیه شهروندان شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha