قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۵۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون فرهنگی تبلیغات گیلان:

زیارت اربعین حسینی در ۵۰۰ محله گیلان برگزار می شود

رشت- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری زیارت اربعین حسینی در بیش از ۵۰۰ محله این استان از صبح تا عصر روز اربعین خبر داد.

زیارت اربعین حسینی در ۵۰۰ محله گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید حسین گلمیرزاده ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان، اظهار کرد: در حال حاضر بخش زیادی از مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان در سفر پیاده روی اربعین برای انجام برنامه های تبلیغی حضور دارند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان برای روز اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، افزود: از صبح روز اربعین حسینی (ع) تا عصر همین روز در بیش از ۵۰۰ محله استان گیلان زیارت اربعین برپا خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه با بیان اینکه این اداره کل با سایر دستگاه های فرهنگی نیز در برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان همکاری می کند، گفت: برپایی تجمع عزاداران اربعین حسینی در میدان شهدای ذهاب، به راه انداختن دسته جات و برپایی مراسم عزاداری توسط تشکل های مذهبی در سطح استان از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این ایام است.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن دهه پایانی ماه صفر، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ مبلغ به مساجد شهری و روستایی از سوی اداره کل تبلیغات برای انجام مراسم دهه پایانی صفر اعزام می شوند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha