قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۴۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهتر شدن شرایط جوی بوشهر در پیروزی تیم فوتبال شاهین تاثیرگذار بود

استان ها بوشهربوشهر_ایرنا_ سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت:بهترشدن شرایط جوی بوشهر در پیروزی این تیم برابر سایپا تهران تاثیرگذاربود.

بهتر شدن شرایط جوی بوشهر در پیروزی تیم فوتبال شاهین تاثیرگذار بود

داد کریمیان چهارشنبه شب پس از برد ۲ بر صفر تیمش برابر سایپا تهران در جام حذفی فوتبال کشور در جمع خبرنگاران افزود: بعد از رفتن عبدالله ویسی به درخواست وی در شاهین ایستادیم کار

کردیم تا تیم خالی از مربی نباشد و بازیکنان به مشکل برنخورند.

 وی بیان کرد: برای این بازی با آنالیز بازی سایپا برابر صنعت نفت می دانستیم آنها در هوای گرم و شرجی به مشکل برمی خورند و از همین نقطه ضعف بخوبی استفاده کردیم.

کریمیان ادامه داد: بازیکنان شاهین امشب مقابل سایپا نمایش خوبی داشتند که امیدوارم این روند برای بازی های لیگ برتر نیز تداوم داشته باشد.

وی یادآورشد: در مقابل تیم سایپا نیز با استفاده از بازیکنان زیر ۲۳ سال و جوان خود در این مسابقه نمایش خوب و خیره کننده ای داشتند.

وی ادامه داد: اینکه پیروزی شاهین برابر سایپا در اثر شوک رقم خورده منطقی نیست چرا که ما پیش از این نیز با همین کادر و بازیکنان برابر حریفان حاضر شده بودیم.

کریمیان اضافهکرد: در این بازی جنب و جوش، کنترل و پاس دادن بازیکنان بهتر شده بود که این مهم در موفقیت تیم تاثیر بسزایی داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان جوان این وضعیت را دارند که گاهی خوب و  بهتر می شوند و امروز روز خوب بازیکنان ما بود که نتیجه مناسبی هم گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد استفاده از سلمان بحرانی بیان کرد: در تمرین هایی که در طول هفته داشتیم امین مشایخ عملکرد خوبی نداشت و گفت که بازیکن شرایط مسابقه

نیستم و در مقابل سلمان بحرانی در تمرین بسیار آماده ظاهر شده بود.

کریمیان افزود: تیم ما کار زیادی دارد و برای اینکه موفق شویم باید کار بیشتری را انجام دهیم و مجموعه باشگاه تلاش می کند تا بهترین نتایج برای تیم کسب شود.

ابراهیم صادقی سرمربی سایپا تهران در نشست خبری بعد بازی تیمش با سایپا حاضر نشد.

حریف شاهین و مکان بازی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پس از انجام قرعه کشی مشخص می شود.

در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور ۲۹ مهرماه شاهین بوشهر با نفت مسجد سلیمان دیدار می کند و سایپا نیز به مصاف استقلال تهران می رود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha