قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۴۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمارهای غلط، برنامه ریزی در تیران را دچار چالش کرد

استان ها اصفهاناصفهان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تیران و کرون گفت: آمارهای غلط و حبابی برخی از مدیران محلی، برنامه ریزی در این شهرستان را دچار چالش کرده است.

آمارهای غلط، برنامه ریزی در تیران را دچار چالش کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ایزد ابوالحسنی روز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان افزود: کارشناسان و مدیران نهادهای اداری آمار واقعی و دقیق از وضعیت عملکرد خود و موسسات تحت نظر به فرمانداری و کمسیون های مربوطه ارائه دهند.
وی بیان کرد: اگر نهاد اداری و خدماتی در حوزه مسئولیت خود برای جوانان اقدام و فعالیت شاخصی انجام نداده نباید آمار غلط ارائه کند و برنامه ریزی برای این حوزه را دچار مشکل مغایرت آماری و واقعیت ها کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه برای فعالیت های اجتماعی و جوانان به اقدامات عملیاتی و پرمحتوا نیاز داریم ، تصریح کرد: بخشی از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و جوانان آماری و برای رفع تکلیف انجام می شود و محتواهای آن ها مورد توجه نیست.
وی بومی سازی فعالیت ها و توجه به نیازهای جوانان را از دیگر مولفه های مهم برای تحقق برنامه بلند مدت جامعه بیان کرد و گفت: دستورالعمل ها و بخشنامه ها باید برای این شهرستان بومی سازی شود و بر اساس نیاز و چالش برنامه تنظیم شود.
ابوالحسنی بر برنامه ریزی برای اوقات فراغت طول سال تاکید کرد و گفت: تمرکز برنامه های ستاد اوقات فراغت برای فصل تابستان موجب غفلت از 9 ماه دیگر سال شده و این موضوع فرصت ها را برای مهارت آموزی و توانمندسازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از بین می برد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون در این جلسه به موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: فعال سازی مراکز مشاوره در شهر و مدارس برای پاسخگویی به نیازهای جوانان و نوجوانان و ارائه مشاوره مهم است.
مهدی مرادی با اشاره به اجرای برنامه توانمندسازی جوانان و نوجوانان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در تیران و کرون افزود: در این پروژه طرح همیاران مشاور، اجرای ورزش صبحگاهی و فعال سازی جلسات مشاوره در مدارس و همچنین برگزاری دوره و کارگاه های آموزشی در عرصه های مختلف در سطح شهرستان برگزار می شود.
وی ادامه داد: بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته جوانان و نوجوانان این شهرستان به دریافت مشاوره در عرصه های اجتماعی، مهارتی و تحصیلی نیاز دارند اما کمتر دوره ها و برنامه هایی برای ارائه چنین خدماتی وجود داشته که در قالب برنامه توانمندسازی اجتماعی پاسخ به این نیاز دنبال می شود.
تیران و کرون دارای بیش از 30 هزار جوان و نوجوان است.
جمعیت جوان استان اصفهان یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۸۵۴ نفر است.
۲۷ درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند که وزارت ورزش و جوانان با انعکاس قابلیت ها و استعداد این قشر، ساماندهی امور آنان را در اولویت دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha