قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۴۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صدور ۷۵ مجوز ایستگاه صلواتی در ایام اربعین

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: امسال تاکنون صدور مجوز بیش از 75 ایستگاه صلواتی در سطح شهر برای ایام اربعین حسینی صورت گرفته است.

صدور ۷۵ مجوز ایستگاه صلواتی در ایام اربعین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدمحسن میرهادی امروز در قم، با بیان اینکه با توجه به نزدیکی اربعین حسینی در سه بخش اصلی بحث خدمات را پیگیری می کنیم، اظهار کرد: بخش های خدمات رسانی در شهر قم شامل ستادهای هشتگانه مناطق با مدیریت شهرداران و سازمان های تابعه شهرداری، فعالیت و هماهنگی در ستاد اربعین ویژه زائرین ایرانی و غیر ایرانی و همچنین هسته مرکزی شهر پیرامون حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران تشکیل شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم به آماده باش دوهزار و ۹۰۰ نفر از پرسنل خدمات شهری، فضای سبز و غیره اشاره و خاطرنشان کرد: ۲۷۰ دستگاه ماشین آلات مکانیزه جمع آوری پسماند آماده باش بوده و نیروهای آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، پیشگیری از تخلفات و غیره آماده خدمت رسانی به شهروندان در این ایام هستند.

میرهادی با تاکید بر اینکه سامانه ۱۳۷ هم بحث اطلاع رسانی را پیگیری خواهد کرد، افزود: این سامانه به صورت ۲۴ ساعته فعالیت اطلاع رسانی را با سه زبان عربی ، انگلیسی و اردو  بر عهده خواهد داشت.

انتهای پیام/78027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha