قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۴۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی برگزار می شود

دانشگاه علم و فرهنگ با مشارکت پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی را در تاریخ سوم و چهارم اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می کند.

ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی برگزار می شود

تاکنون پنج دوره این کنفرانس به شکل متوالی برگزار شده و مقالات فارسی کنفرانس در پایگاه های  SID و ISC نمایه شده و در حوزه بین المللی نیز تاکنون مقالات انگلیسی در پایگاه IEEE Xplore منتشر شده است.

وب پژوهی  به عنوان یک حوزه بین رشته ای می کوشد علاوه بر جنبه های فنی وب که مربوط به رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات است، به سایر جنبه های وب نظیر ابعاد اقتصادی، علم سنجی، انسانی، جامعه شناسی، روانشناسی، حقوقی و حتی هنری وب نیز بپردازد و در این راستا موفق شده است مقالات متعددی در سالهای گذشته در همه این حوزه ها دریافت کند.

ایده وب پژوهی با رویکرد پژوهش در تمام ابعاد حوزه وب، در سال ۹۴ توسط دکتر محمد جواد شایگان فرد، -دانشیار دانشگاه علم و فرهنگ- مطرح شد و مورد استقبال جامعه علمی کشور قرار گرفت.

کنفرانس وب پژوهی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می پذیرد. مهلت ارسال مقاله تا ۴ بهمن ماه ۹۸ تعیین شده است. ریاست این دوره کنفرانس وب پژوهی بر عهده دکتر سید سعید هاشمی است و دکتر شایگان فرد دبیر کنفرانس است.

بنا بر اعلام دبیرخانه این کنفرانس، از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگرانی که به نحوی در یکی از ابعاد حوزه وب فعالیت می کنند دعوت می شود مقالات خود را به کنفرانس وب پژوهی ارسال کنند. وبگاه کنفرانس وب پژوهی به نشانی http://iranwebconf.ir  فعال است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha