قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حدادعادل: پیاده روی اربعین از زیباترین جلوه های دین است

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در بازدید از موکب اهالی هنر و رسانه در طریق الحسین، اربعین را از زیباترین جلوه های هنری دین دانست.

حدادعادل: پیاده روی اربعین از زیباترین جلوه های دین است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قم به کربلای معلی، غلامعلی حداد عادل در حاشیه بازدید از موکب اهالی هنر و رسانه در عمود 299 مسیر نجف – کربلا در سخنانی اظهار کرد: امور اجتماعی هراندازه معنوی تر می شود جنبه های هنری آن هم افزوده می شود و مذهب حقیقت معنویت انسان است و همیشه با هنر همراه بوده است.

غلامعلی حداد عادل راهپیمایی اربعین را از زیباترین جلوه های هنری دین دانست و گفت: این هنرمند است که می تواند احساس مردم در پیاده روی عظیم اربعین حسینی را منتقل کند و جای هنر و هنرمند در همین مسیر است تا بتواند به رسالت خود عمل کند.

گروهی از هنرمندان و خادمان هیئت هنر و رسانه قم و بسیاری از شهرهای دیگر به سرپرستی استاد مسعود نجابتی از هنرمندان برجسته کشور، با برپایی موکبی در عمود 299 مسیر نجف به کربلا، برای نخستین بار اقدام به برپایی یک چاپخانه در مسیر حرکت زائران کرده و با درج انواع شعارهای حسینی روی کوله پشتی ها، البسه، چفیه و پرچم ها  به زبان های فارسی،عربی و انگلیسی، زمینه گسترش فرهنگ حسینی را در بین زائران اربعین حسینی به زبان هنر فراهم آورده است.

انتهای پیام/78010

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha