قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش 139 درصدی تردد زائران از مرزهای خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از افزایش 139 درصدی تردد زائران از مرزهای خوزستان خبر داد.

افزایش 139 درصدی تردد زائران از مرزهای خوزستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مرز شلمچه، حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان، در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای ماه صفر تاکنون، یک میلیون 700 و 82 هزار تردد از مرزهای خوزستان به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، این تعداد 139 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه برای ورود و خروج زائران پیش بینی و تمهیدات خوبی داشتیم، ادامه داد: برای ارائه خدمات به زائران با همکاری همه دستگاه ها، تلاش شد تا کمبودی متوجه زائران اباعبدالله(ع) نباشد.  

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه برای بازگشت زائران گیت های خروجی افزایش خواهد یافت و پیش بینی های لازم صوت گرفته است، تصریح کرد: برای افزایش ناوگان خودرویی به صورت عمومی تمهیدات خوبی را اندیشیده و نیروی انتظامی خوزستان در بحث نظم و انضباط ترافیکی، برنامه ریزی کرده و  برای ورود زائران به خاک کشور تا خروج زائران از استان، پیش بینی لازم را صورت داده است.

عباس زاده یادآور شد: عوامل و گشت های ترافیکی ما در نقاط حادثه خیز استان خوزستان حضور یافته و از همه زائران درخواست داریم تا همراهی لازم را با پلیس صورت دهند و ضمن کنترل سرعت به قوانین و مقررات رانندگی احترام بگذارند.

انتهای پیام/72013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha