قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هم زمان با هفته تربیت بدنی؛

۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند برگزار می شود

نهاوند - رئیس ورزش و جوانان نهاوند گفت:همزمان با هفته تربیت بدنی ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند برگزار می شود.

۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند برگزار می شود

داد سعدی نژاد ظهر چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه با تسلیت ایام اربعین حسینی و با تأکید بر لزوم اجرای هرچه بهتر این حماسه بزرگ گفت: امروز اربعین حسینی تجلی دلدادگی ارادتمندان به امام حسین (ع) است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هفته تربیت بدنی از ۲۶ تا ۲ مهرماه با شعار «پیش به سوی ایرانی فعال» برگزار می شود، گفت: در شهرستان نهاوند نیز هم زمان با سراسر کشور برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوعی تدارک دیده شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند دیدار با امام جمعه شهرستان نهاوند، غبارروبی مزار مطهر شهدای ورزشکار و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران ورزشکار را آغازگر برنامه های این هفته در نهاوند عنوان کرد و گفت: در حال حاضر شهرستان نهاوند دارای حدود ۴۰ هیئت ورزشی فعال است که طی جلسات برگزارشده مقررشده هیئت های ورزشی در راستای تحقق شعار این هفته و همچنین اهداف بلندمدت ورزش در جامعه بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی با حضور ورزشکاران برگزار کنند.

وی بر اهمیت توجه به برنامه های این هفته در راستای توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در بین آحاد مردم و نقش کلیدی آن در تأمین سلامت جسمی و روحی جامعه و به خصوص نوجوانان و جوانان به عنوان آینده سازان تأکید کرد.

سعدی نژاد در پایان اجرای همایش های ورزش صبحگاهی، پیاده روی خانوادگی، دو عمومی، کوه پیمایی و رقابت های مختلف ورزشی را از مهم ترین برنامه های قابل اجرا  طی این هفته در شهرستان نهاوند عنوان کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha