قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرنوشت برانکو در انتظار کی روش؟/ مربی پرتغالی در خطر اخراج از کلمبیا

نتایج ضعیف کلمبیا و موضع کی روش نسبت به بازیکنان این تیم از جمله خامس باعث ناراحتی اهالی فوتبال کلمبیا شده است و آن ها اخراج این مربی را خواستار شدند.

سرنوشت برانکو در انتظار کی روش؟/ مربی پرتغالی در خطر اخراج از کلمبیا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نتایج ضعیف کلمبیا و موضع کی روش نسبت به بازیکنان این تیم از جمله خامس باعث ناراحتی اهالی فوتبال کلمبیا شده است و آن ها اخراج این مربی را خواستار شدند.

تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار دوستانه خود در ماه جاری میلادی نیز نتوانست به برد برسد و برابر الجزایر با ۳ گل شکست خورد. کارلوس کی روش بعد از این دیدار عنوان کرد تیمش بازی بهتری نسبت به حریف ارائه داد ولی دریافت دو گل در فاصله زمانی کوتاه باعث شد تا شیرازه این تیم از هم بپاشد. او عنوان کرد این بازی دوستانه به تیمش کمک خواهد کرد تا بازی در شرایط سخت را یاد بگیرد و بتواند بازی را در شرایط سخت و وقتی که عقب است را مدیریت کند.

به نقل از Bogotá Alert، هواداران تیم ملی فوتبال کلمبیا از نتیجه مقابل الجزایر اصلا راضی نیستند. آن ها انتظار داشتند نتایج تیم شان بعد از حضور کی روش به جای پکرمن در راس کار هدایت تیم ملی کلمبیا بهبود یابد ولی این اتفاق رخ نداد و به همین خاطر این هواداران خواستار اخراج کی روش و بازگشت پکرمن به تیم ملی فوتبال کلمبیا شدند.

این مربی پرتغالی پیش تر نیز با خبرنگاران این کشور درباره حضور خامس رودریگس در این تیم و موضوع مصدومیت او دچار درگیری لفظی شده بود.

به نظر می رسد اتفاقی که برای برانکو در عربستان رخ داد و بعد از چند سال موفق با پرسپولیس از هدایت این تیم اخراج شد، این بار برای کی روش در کلمبیا رخ داده است و نتایج ضعیف در کوپا و بازی های دوستانه باعث شده است تا زمزمه های برکناری این مربی پرتغالی نیز به گوش برسد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha