قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از سوی انتشارات علمی منتشر شد؛

«بازگشت در غروب»، یک رمان عاشقانه با حال و هوای جنایی

رمان «بازگشت در غروب» نورا رابرتز با ترجمه لیلا عظیمی توسط انتشارات علمی در دسترس مخاطبان قرار رگفت.

«بازگشت در غروب»، یک رمان عاشقانه با حال  و هوای جنایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی انتشارات علمی، رمان «بازگشت در غروب» اثر نورا رابرتز نویسنده پرفروش آمریکایی منتشر شد. نورا رابرتز در سال ۱۹۵۰ در ایالت مریلند آمریکا به دنیا آمد. خانواده او اهل کتاب بودند، بنابراین کتاب ها همیشه در زندگی او نقش زیادی داشتند. برخلاف میل والدینش در سال ۱۹۶۸، به محض فارغ التحصیلی از دبیرستان  ازدواج کرد. او دو پسر به نام های دن و جیسون به دنیا آورد و خانه دار شد. رابرتز بیشتر وقت خود را صرف انجام کاردستی، از جمله سرامیک و خیاطی لباس کودکان خود می کرد و سرانجام ازدواج او در سال ۱۹۸۳ با طلاق به پایان رسید، در حالی که او داستان نوشتن را آغاز کرده بود. همسر دوم او صاحب کتابفروشی بزرگی در مریلند است بنابراین فرصت مناسبی برای ادامه داستان نویسی او فراهم شد. رابرتز تاکنون بیش از ۲۲۵ رمان به نگارش درآورده است و اکثر آنها در فهرست پرفروش های دنیا بوده اند.

«بازگشت در غروب» یک داستان عاشقانه و خانوادگی و تاحدودی جنایی است. رابرتز خواننده را به سفری در غرب مانتانا می برد. مزرعه و تفرجگاه «بودین» که یک کسب و کار خانوادگی و مکانی ایده ال برای عاشقان سوارکاری است، جایی که زوج های جوان آن را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می کنند. اداره تفرجگاه به عهده بودین لانگبو است. او به سختی تلاش می کند با کمک برادران و کارکنانش، همه کارها را به بهترین شکل پیش می برد. اما در فاصله نه چندان دورتر، کسی هست که هیچ وقت حق انتخاب نداشته است. دختر دیگری از خانواده بودین که در مسیر پر پیچ و خم خود هرگز زندگی را آنطور که دوست داشت تجربه نکرده و هیچ کس خبری از او ندارد. سال ها پیش، آلیس دختر هجده ساله سرکشی بود که به دنبال آزادی و ماجراجویی از خانه گریخت... همه چیز با پیدا شدن جسد نیمه منجمد یک زن جوان در زمین های تفرجگاه تغییر می کند. کالن مورد سوء ظن معاون کلانتر قرار می گیرد و...

در بخشی از این رمان می خوانیم: «آلیس تمام طول راه بیمارستان تا مزرعه، تا اتاقش را با تختی که بالا و پایین می رود، با دری که بدون قفل باز و بسته می شود، لرزید. تصاویر مبهمی از خانه ای با پنجره های خیلی خیلی زیاد به جای یک پنجره در ذهنش پدید می آمد و ناپدید می شد. از سگی که پارس نمی کرد و گاز نمی گرفت، از اتاقی با دیوارهای صورتی روشن و پرده های سفید...»

نورا رابرتز از نویسندگان پرطرفدار نیویورک تایمز است و کارهای او همیشه در بین پرفروش ها ثابت است. او جوایزی چون کوئیلد، گلدن مدالین و ریتا که همه از جوایز ادبیات داستانی و رمان هستند را از آن خود کرده است.

انتشارات علمی رمان بازگشت در غروب را با ترجمه لیلا عظیمی در ۶۶۶ صفحه با قیمت ۵۵ هزارتومان منتشر کرده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha