قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تاجگردون: دولت قانونا اختیار اصلاح قیمت حامل های انرژی را دارد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی دولت را برای اصلاح قیمت حامل های انرژی، دارای اختیار قانونی دانست.

تاجگردون: دولت قانونا اختیار اصلاح قیمت حامل های انرژی را دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا تاجگردون ، با بیان این که «سناریوهای زیادی در مورد نحوه پرداخت یارانه و اصلاح قیمت حامل های انرژی وجود دارد»، گفت: دولت اختیار دارد اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد اما آنچه دولت مد نظر دارد این است که اجماعی در مورد این تصمیمات وجود داشته باشد.

وی افزود: سناریوی تغییر قیمت حامل های انرژی وجود دارد و این که بعد از تغییر قیمت، منابع صرف چه چیزی شود؟ در این باره اجماع نظر وجود دارد که هر چقدر قیمت ها افزایش یابد، درآمد حاصله صرف معیشت مردم شود ولی این که با چه سناریویی این اتفاق بیفتد و این که آیا این کار انجام می شود یا نه روشن نیست.

نماینده مردم گچساران در مجلس با تاکید بر این که «نمایندگان در شرایط کنونی اجماع نظری بر سر اصلاح قیمت حامل های انرژی ندارند»، یادآور شد: باید ببینیم تا زمان ارائه لایحه بودجه شرایط چگونه است؟ آیا کنترل تورم داریم یا نه؟ آیا بهتر می شود؟ و درآمدهای دولت چه وضعیتی دارد تا متناسب با آن تصمیم بگیریم.

تاجگردون اضافه کرد: به هر حال در این باره باید اجماع نظر وجود داشته باشد و دولت قانونا اختیار دارد که اصلاحات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha