قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۳۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| تا برطرف شدن مشکل دستگاه های تصفیه آب، تنها استخر تربت حیدریه تعطیل است

کارشناس مسؤول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه با اشاره به اینکه تا برطرف شدن مشکل دستگاه های تصفیه آب، تنها استخر تربت حیدریه تعطیل است، گفت: رفع نقص این دستگاه ها به حداقل 3 میلیارد ریال هزینه دارد.

فارس من| تا برطرف شدن مشکل دستگاه های تصفیه آب، تنها استخر تربت حیدریه تعطیل است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تربت حیدریه، مخاطبان در «فارس من» سوژه ای را با عنوان «تنها استخر سرپوشیده تربت حیدریه پلمپ شد» را ثبت کرده بودند و درخواست پیگیری آن را داشتند.

کارشناس مسؤول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حی در تربت حیدریه گفت: به دنبال تماس های مکرر شهروندان مبنی بر رعایت نکردن نکات بهداشتی و بعد از چند بار تذکر، در نهایت استخر امیرالمونین(ع) این شهرستان با توجه به اینکه این استخر در مالکیت آموزش و پرورش است، به دستور مقام قضایی مهر و موم شد.

بهمن پورخسروانی افزود: کارشناسان براساس آزمایشی که روی آب استخر انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند و تا برطرف شدن مشکل دستگاه های تصفیه آب، استخر تعطیل است.

وی بیان کرد: علت پلمپ استخر نقص فنی و مشکلات تاسیسات بوده، همچنین، با توجه به اینکه قدمت استخر زیاد است، با تعویض یکسری از لوله ها نواقص و مشکلات برطرف می شود.

کارشناس مسؤول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: اصلاح نقص فنی تنها استخر سرپوشیده به حداقل 3 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و تا دو هفته آینده مورد استفاده همشهریان قرار می گیرد.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha