قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۲۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عنوان شد:

عشایر سیستان و بلوچستان از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار هستند

کنارک - مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: بیشترین جمعیت عشایر استان مربوط به شهرستان های خاش، سرباز و ایرانشهر است.

عشایر سیستان و بلوچستان از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید طوقی در بازدید از منطقه عشایری «کنتان» بخش «زرآباد» شهرستان کنارک ، اظهار داشت: عشایر از دیرباز نقش بسیار مؤثری در تهیه بسیاری از مواد اولیه و دامی و نیازهای استان ها داشته اند که بحمدالله عشایر استان سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه نقش بسزایی دارند.

وی با اشاره به اینکه برنامه های بسیار خوبی برای عشایر استان سیستان و بلوچستان در دست اقدام است، بیان کرد: عملیات احداث پروژه منطقه عشایری «کنتان» شامل منبع آب ۳۰ متر مکعبی، اجرای طرح انتقال به طول ۴ کیلومتر، نصب پمپ و اجرای لوله کشی داخلی به زودی آغاز می شود.

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال برای احداث این پروژه در نظر گرفته شده است.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان های خاش، سرباز و ایرانشهر بیشترین جمعیت عشایر را در استان سیستان و بلوچستان به خود اختصاص داده اند، بیان داشت: بحمدالله مسئولین استان نگاه ویژه و جهادی به مناطق عشایرنشین دارند.

 طوقی اظهار داشت: همچنین به همت امور عشایر استان سیستان و بلوچستان پنل های خورشیدی بین عشایر منطقه «کنتان »توزیع شده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha