قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۲۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۵۰ هزار زائر پیاده حرم رضوی در مسیر مشهد- نیشابور خدمات رسانی می شوند

استان ها خراسان رضویمشهد میزبانی از حدود ۱۵۰ هزار زائر پیاده حرم رضوی توسط مجتمع میقات الرضا(ع) واقع در جاده مشهد - نیشابور پیش بینی شده است.

۱۵۰ هزار زائر پیاده حرم رضوی در مسیر مشهد- نیشابور خدمات رسانی می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس هیات مدیره مجتمع فرهنگی میقات الرضا (ع) روز سه شنبه با بیان این مطلب در گفت وگو با خبرنگاران افزود: مجتمع فرهنگی میقات الرضا(ع) که در کیلومتر ۲۲ جاده قدیم مشهد به نیشابور واقع شده است خدماتی چون اقامت، پذیرایی، بهداشتی و درمانی، مشاوره های فرهنگی و مذهبی و اقامه نمازهای جماعت را به زائران امام رضا(ع) ارائه می کند.
سید محمود تشکری ادامه داد: این مجتمع در سال  ۱۳۸۴  تاسیس شد و در حال حاضر امکان استراحت دو هزار و ۵۰۰ نفر- شب خواب در این میقات الرضا (ع) فراهم است.
رئیس هیات مدیره مجتمع فرهنگی میقات الرضا (ع) گفت: بیش از ۴۰۰ خادم در طول سال در مجتمع فرهنگی میقات الرضا(ع) به زائران امام رضا(ع) خدمت می کنند که اوج خدمات  در دهه کرامت، دهه آخر ماه صفر و ایام ولادت و شهادت امام رضا(ع) است که تمامی خدمات به صورت رایگان و صلواتی ارائه می شود.

تشکری افزود: در این مجموعه، روحانیون، پزشکان، پرستاران، نیروهای نجاتگر و امدادگر، نیروهای انتظامی و امنیتی و دیگر نیروهای تخصصی خدمت رسانی می کنند.

به گفته وی در دهه آخر ماه صفر سال گذشته  به ۱۲۰ هزار زائر پیاده رضوی در مجتمع میقات الرضا(ع) خدمات رسانی شد.

۳۰۲۷/۱۹۲۲

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha