قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۲۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانی: دولت ۱۴ میلیون ایرانی را از طوفان نمک نجات داد

رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از اقدامات این دولت نجات ۱۴ میلیون انسان ایرانی از طوفان نمک بوده است، گفت: اگر اقدام دولت در احیا دریاچه ارومیه نبود شهری به نام تبریز وجود نداشت.

روحانی: دولت ۱۴ میلیون ایرانی را از طوفان نمک نجات داد

: حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز(سه شنبه) در اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، اظهار کرد: برای جمهوری اسلامی ایران باعث افتخار است که در طول ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی به طور متوسط هر سال ۶ ماه بر امید زندگی مردم افزوده شده است و در طول این ۴۰ سال امید به زندگی از ۵۶ سال به ۷۶ سال ارتقاء یافته است.

وی افزود: این یکی از از خدمات همه پزشکان و تلاشگران نسبت به استقرار صحت و سلامت در این کشور است. دولت یازدهم و دوازدهم از سال ۲۰۱۳ یعنی در طول این ۶ سال همه تلاش و افتخارش بر این بوده که به عنوان دولت سلامت و دولت محیط زیست باشد و کاری که این دولت برای سلامت و محیط زیست انجام داده است قابل مقایسه با ادوار گذشته نیست.

روحانی تاکید کرد: یکی از اقدامات این دولت نجات ۱۴ میلیون انسان ایرانی از طوفان نمک بوده است. احیاء دریاچه ارومیه به عنوان اولین تصمیم دولت در روز اول تشکیل دولت یازدهم بود. امروز می توانیم به احیاء دریاچه ارومیه مطمئن باشیم و اگر اقدامات دولت نبود شهری به نام تبریز وجود نداشت و ۱۴ میلیون نفر در غرب ایران مهاجرات کرده بودند و تمام باغات از بین رفته بودند.

ادامه دارد ...

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha