قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۲۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستبند پلیس اهواز بر دستان زورگیر شمشیر به دست

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق به عنف با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

دستبند پلیس اهواز بر دستان زورگیر شمشیر به دست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق به عنف با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط راکبین موتورسیکلت که در آن سارقان با تهدید شمشیر و به طرز وحشیانه ای به یک شهروند حمله و گوشی تلفن همراه وی را به سرقت می برند و به دنبال آن انتشار تصاویر این سرقت در فضای مجازی، بررسی موضوع و دستگیری سارق زورگیر، به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود ماموران کلانتری ۲۷ موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و کار آگاهی متهم اصلی این سرقت ها را که با در دست داشتن شمشیر اقدام به زورگیری از شهروندان می کرد شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی در یک اقدام عملیاتی طرح ریزی شده، درمخفیگاهش غافلگیر و دستگیر کنند.

دالوند در ادامه افزود: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این سارق شرور که دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم از جمله سرقت می باشد چند تیغه شمشیر و قمه که به وسیله آن ها شهروندان را تهدید و از آن ها سرقت می کرد و همچنین دو دستگاه موتورسیکلت و مقادیری اموال سرقتی کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از شناسایی توسط مالباختگان ضمن اعتراف به جرم خود به ۱۶ فقره سرقت به عنف و سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی و ادامه اقدامات جهت شناسایی و دستگیری همدست این سارق شرور، به احساس خرسندی و رضایتمندی شهروندان از این اقدام به موقع پلیس اشاره کرد و گفت: همکاری و تعامل دو سویه مردم و پلیس عامل بسیار مهم در رسیدن به امنیت پایدار است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha