قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۱۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انهدام باند سارقین احشام در بوئین زهرا

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از انهدام باند سارقین احشام ودستگیری 3 نفر سارق در این شهرستان خبر داد

انهدام باند سارقین احشام در بوئین زهرا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین، حسین رشیدتبار اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف احشام در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت وکارگروه ویژه ای تشکیل شد.

وی در ادامه گفت: عوامل پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی شبانه روزی موفق به شناسایی خودرو سارقان و محل اختفاء 3 نفراز سارقین به عنف احشام  شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: پس از انجام هماهنگی‎ های لازم با مراجع قضائی با تلاش ماموران سارقان طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: پس از انجام بازجوئی های تخصصی توسط عوامل پلیس آگاهی و ارائه مستندات و دلایل پلیسی ،متهمان لب به اعتراف گشودند و به سرقت اموال شاکی اعتراف کردند.

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در ادامه افزود: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات فنی وغیرمحسوس مخفیگاه 2نفر از مال خرها  را نیزشناسایی وبا هماهنگی قضایی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند

حسین رشیدتبار در پایان با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد یادآور شد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک در خصوص سرقت موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha