قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۱۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود بیش از 3هزار زائر خارجی به مرز بیله سوار/جابجائی 6 هزار زائر اربعین حسینی استان به مرزهای خروجی کشور

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ورود بیش از ۳ هزار زائر اتباع خارجی از کشورهای گرجستان، روسیه، جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز به پایانه مرزی بیله سوار مغان خبر داد.

ورود بیش از 3هزار زائر خارجی به مرز بیله سوار/جابجائی 6 هزار زائر اربعین حسینی استان به مرزهای خروجی کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی رحمتی از اردبیل از ورود بیش از ۳ هزار زائر اتباع خارجی از کشورهای گرجستان،روسیه،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز به پایانه مرزی بیله سوار مغان خبر داد و اظهار کرد: این میزان زائر با ۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس جهت عزیمت به کربلای معلی وارد این پایانه شدند.

وی مرز خروجی برای زائران اتباع خارجی را مرزهای چذابه و شلمچه عنوان کرد و افزود: به خاطر اوج بازگشت زائران اربعین حسینی پیش فروش بلیط اتوبوس و دایر کردن سرویس های دربستی به غیراز مرزهای چهارگانه از ۲۴ الی ۲۹ مهرماه در استان اردبیل ممنوع است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اینکه اقدامات گذر مرزی و تردد اتباع خارجی در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده زائران اتباع خارجی کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز از طریق پایانه مرزی شلمچه و چذابه عازم کربلای معلی خواهند شد.

وی از آغاز اجرای طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین حسینی از 10 مهرماه خبر داد و بیان کرد: درقالب این طرح که تا 3 آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت نظارت مستمر و ویژه ای بر عملکرد شرکت های حمل و نقل مسافری، نمازخانه ها و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی انجام می شود.

رحمتی از اقدامات انجام یافته در خصوص جابجائی 6 هزار زائر اربعین حسینی استان به مرزهای خروجی کشور خبر داد و گفت: درقالب طرح اربعین حسینی نظارت ویژه ای بر عملکرد شرکت های حمل و نقل مسافر و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی انجام می شود.

انتهای پیام/3463/111

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha