قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۱۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده شهرکرد: زمزمه های تقسیمات کشوری و تغییر مرزهای استانی خلاف امنیت ملی است

نماینده مردم شهرکرد در مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: این روزها حرف هایی در مورد تقسیمات کشوری و مرزهای استانی شنیده می شود. تمامی این کنش ها خلاف امنیت ملی است. نوریان در پایان تذکر خود خطاب به وزیر نیرو گفت: اگر مطالبات به صورت منطقی جلو نرود از مسیر استیضاح و تذکر مطالبات را پیگیری می کنیم.

نماینده شهرکرد: زمزمه های تقسیمات کشوری و تغییر مرزهای استانی خلاف امنیت ملی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نماینده مردم شهرکرد در مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: این روزها حرف هایی در مورد تقسیمات کشوری و مرزهای استانی شنیده می شود. تمامی این کنش ها خلاف امنیت ملی است.

اردشیر نوریان در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر نیرو گفت: در پروژه بن - بروجن کوتاهی کردید. بنابراین باید نسبت به اجرای این طرح ملی قانونی پیگیری لازم را انجام دهید. با افرادی که قانون شکنانه هرج و مرج کرده اند و اموال عمومی را تخریب کردند برخورد کنید.

نماینده مردم شهر کرد در مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: این روزها حرف هایی در مورد تقسیمات کشوری و مرزهای استانی شنیده می شود. تمامی این کنش ها خلاف امنیت ملی است. کسانی که در حال دامن زدن به این مسئله هستند بدانند که با آتش بازی می کنند زیرا مردم به هیچ وجه حاضر به پذیرفتن این مسئله نیستند.

نوریان در پایان تذکر خود خطاب به وزیر نیرو گفت: اگر مطالبات به صورت منطقی جلو نرود از مسیر استیضاح و تذکر مطالبات را پیگیری می کنیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha