قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۱۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تذکر به وزیر کشور برای ساماندهی تردد موتورسیکلت سواران در کلان شهرها

نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر کشور خواستار صدور دستور لازم برای ساماندهی تردد موتورسیکلت سواران در کلان شهرها به ویژه تهران شد.

تذکر به وزیر کشور برای ساماندهی تردد موتورسیکلت سواران در کلان شهرها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز عصر مجلس (دوشنبه 22 مهر 98) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان به وزیر نیرو لزوم رعایت مصوبات شورای عالی آب را متذکر و خودداری از صدور دستورات خلاف این مصوبات شد، چرا که این اقدام موجب تشنجات اجتماعی می شود. 

اصغر مسعودی نماینده مردم نیریز واستهبان به وزیر جهاد کشاورزی لزوم فراهم آوردن بستر صادرات انجیر، انار و پسته و کاهش تعرفه گمرکی این محصولات را متذکر شد. 

محمدرضا بادامچی نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر کشور خواستار صدور دستور لازم برای ساماندهی ترددد موتورسیکلت سواران در کلان شهرها به ویژه تهران شد. 

نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد که چرا در سال رونق تولید و با گذشت بیش از چهارماه از ابلاغ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور، این قانون هم چنان معطل مانده و آئین نامه اجرایی آن تصویب نشده است؟

اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم به وزیر راه و شهرسازی به خاطر عدم رعایت قانون همسان سازی حقوق در زیرمجموعه آن وزارتخانه تذکر داد. 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha