قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نمایشگاه آثار خوشنویسی در اشنویه گشایش یافت

استان ها آذربایجان غربیمهاباد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشنویه گفت: نمایشگاه آثار انجمن خوشنویسان این شهرستان به مناسبت هفته خوشنویسی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان گشایش یافت.

نمایشگاه آثار خوشنویسی در اشنویه گشایش یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسن حسن زاده روز دوشنبه اظهار داشت: در این نمایشگاه که به همت انجمن خوشنویسان اشنویه در نگارخانه این اداره ترتیب یافته است، ۷۰ اثر خوشنویسی از هنرمندان این شهرستان با موضوع های ادبیات فارسی و کُردی به نمایش گذاشته شده است.

وی اضافه کرد: این هنرمندان در خلق آثار خود از خط های نستعلیق، ثلث، شکسته و خط تحریر در قالب نثر، سیاه مشق و کتابت استفاده کرده اند.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترغیب جوانان و نوجوانان به حوزه هنر خوشنویسی و به نمایش گذاشتن آثار هنرجویان و خوشنویسان طی یک سال گذشته عنوان کرد.

وی افزود: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه با همت انجمن خوشنویسان، کارگاه هم نویسی برای علاقه مندان به این هنر ارزشمند دایر شده است که می توانند در آن شرکت کنند.

این نمایشگاه به مدت یک هفته برای بازدید شهروندان دایر خواهد بود.

۲۱ مهرماه به عنوان روز ملی خوشنویسی نامگذاری شده است، هم اکنون ۳۰ نفر در این شهرستان عضو انجمن خوشنویسان اشنویه هستند که در سال گذشته تاسیس شد.  

۹۸۷۰/۶۱۸۵/۲۰۹۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha