قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری نوجوان 13 ساله به علت تظاهر به تیراندازی

یک دختر 13 ساله در کانزاس به جرم تظاهر به تیراندازی به همکلاسی هایش متهم شناخته و دستگیر شد. این دختر برای تهدید دوستانش از روش مذکور استفاده کرد البته نه با تفنگ، بلکه فقط با دستانش.

دستگیری نوجوان 13 ساله به علت تظاهر به تیراندازی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک دختر 13 ساله در کانزاس به جرم تظاهر به تیراندازی به همکلاسی هایش متهم شناخته و دستگیر شد. این دختر برای تهدید دوستانش از روش مذکور استفاده کرد البته نه با تفنگ، بلکه فقط با دستانش.

این دختر دستان خود را به شکلی به یکدیگر قفل کرده بود که گویی تفنگی در دست دارد و سپس به سمت چهار همکلاسی نزدیک خود ژست تیراندازی گرفت و گفت یکی از آنها را خواهد کشت.

این دختر سپس به دفتر مدیر مدرسه فرستاده شد و پس از بررسی شرایط با سایر دانش آموزانی که شاهد این صحنه بودند، مدیر مدرسه تصمیم گرفت این دختر را تحویل نیروهای پلیس دهد. جرم این دختر تهدید به ارتکاب خشونت، هدف قرار دادن دیگران، ترساندن دیگران و رفتارهای ضد اجتماعی عنوان شده است.

اما خانواده این دختر نسبت به اقدام مدیر مدرسه ابراز ناراحتی کردند. پدربزرگ این دختر می گوید چنین رفتاری ممکن است از هر نوجوان دیگری نیز سر می زد و مدرسه باید بدون دخالت دادن پلیسها و نیروهای قانونی حادثه مذکور را اداره می کرد. وی با اشاره به اینکه نوه اش به اسلحه دسترسی ندارد گفت: "او فقط در حال بازی بود.من واقعاً نگران آینده نوه ام هستم."

اما شاید مدیر این مدرسه نیز محق باشد. چرا که مجموعه ای از تیراندازی در مدارس در سال های اخیر که شامل حمله هایی مانند قتل عام فوریه 2018 بود مدارس ایالات متحده را احاطه کرده اند. تیراندازی فوریه منجر به کشته شدن 17 نفر در پارکلند ، فلوریدا شد . افزون بر این ها مدتی پیش دو نوجوان 13 ساله در منطقه کانزاس به جرم حمل اسلحه به مدرسه با اتهامات قانونی روبرو شده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha