قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل کنسولی وزارت خارجه از کوتاهی جامعه بین المللی در مبارزه با قاچاق انتقاد کرد

سیاست سیاست خارجیتهران مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه با تشریح سیاست های ایران درخصوص نحوه تعامل با مهاجرین افغانستان و تلاش های گسترده و فداکارانه برای مقابله با قاچاق انسان و مواد…

مدیرکل کنسولی وزارت خارجه از کوتاهی جامعه بین المللی در مبارزه با قاچاق انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «پاسی تئومینن» مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه فنلاند به همراه سفیر آن کشور در ایران با «علی اصغر محمدی» مدیرکل امور کنسولی وزارت امور خارجه دیدار  و گفت و گو کرد. 

در این ملاقات، طرفین علاوه بر بررسی مسائل دوجانبه کنسولی بر توسعه همکاری های دو طرف از جمله در زمینه افزایش تسهیلات برای صدور روادید، همکاری های علمی، دانشگاهی و گردشگری تاکید کردند.

تبادل نظر درخصوص امور مهاجرتی در مورد تسهیل آمد و شدهای مردمی با رعایت قوانین بین المللی نیز از دیگر موضوعات مورد گفت وگو بود.

مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه با تشریح سیاست های جمهوری اسلامی ایران درخصوص نحوه تعامل با مهاجرین افغانستان و تلاش های گسترده و فداکارانه برای مقابله با قاچاق انسان و مواد مخدر، از کوتاهی جامعه بین المللی در همکاری با ایران انتقاد کرد. 

روند دیجیتالی کردن خدمات کنسولی از جمله صدور روادید و نحوه استفاده از تجربیات دو کشور در این زمینه و مراحل اجرایی کنوانسیون آپوستیل (تایید اسناد صادره از سوی دیگر دولت ها) از دیگر محورهای مورد گفت وگو در این دیدار بود.
 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha