قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تلفات طوفان هاگیبیس به ۴۰ تن رسید

مقامات محلی در ژاپن با بیان اینکه عملیات جستجو و نجات در مناطق طوفان زده ادامه دارد، اظهار داشتند: شمار تلفات این حادثه به ۴۰ تن رسیده است.

تلفات طوفان هاگیبیس به ۴۰ تن رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مقامات محلی در ژاپن با بیان اینکه عملیات جستجو و نجات در مناطق طوفان زده ادامه دارد، اظهار داشتند: شمار تلفات این حادثه به ۴۰ تن رسیده است.

تاکنون ۴۰ تن بر اثر وقوع طوفان «هاگیبیس» در ژاپن جان خود را از دست داده و تیم های امداد و نجات در تلاش برای امدادرسانی به افرادی هستند که در مناطق مرکزی و شرقی این کشور گرفتار سیل و رانش زمین شده اند.

طبق اعلام رسانه های محلی، نیروهای پلیس، ارتش و آتش نشان در حال انجام عملیات امدادرسانی در این مناطق هستند. همچنین در جریان این حادثه دست کم ۱۷ نفر همچنان ناپدید هستند و ۱۰۰ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

«شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن در این باره گفت: دولت حداکثر تلاش خود را برای حمایت از آسیب دیدگان طوفان هاگیبیس به کار خواهد گرفت. همچنین تیم های بین سازمانی تشکیل شده اند تا روند اسکان و کمک به آوارگان را تسهیل کنند.

به گزارش ژاپن تودی، حدود ۳۸ هزار نفر از ساکنان ۱۷ استان این کشور خانه های خود را تخلیه کرده اند.

همچنین این نگرانی وجود دارد که تاثیرات این حادثه طبیعی بر زندگی و فعالیت اقتصادی مردم مناطق حادثه دیده ادامه داشته باشد.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha