قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یواخیم لوو: پیروز می شویم چون آرامش داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از دلیل اصلی پیروزی تیمش در دیدار برابر استونی سخن به میان آورد.

یواخیم لوو: پیروز می شویم چون آرامش داریم

و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان در انتخابی یورو 2020 مهمان استونی بود. آلمان توانست در این دیدار خارج از خانه با سه گل به پیروزی برسد. یواخیم لوو بعد از بازی گفت: بازی سختی بود و به پیروزی در آن نیاز داشتیم. بعد از 14 دقیقه 10 نفره شدیم و مجبور بودیم که با یک بازیکن کمتر بازی کنیم. اخراج امره چان شرایط را برای ما سخت کرد اما خوشبختانه تجربه لازم را داشتیم و با وجود یک بازیکن کمتر سه گل به ثمر رساندیم.

او ادامه داد: از بازیکنان به خاطر تلاش زیادی که از خود نشان دادند تشکر می کنم. بعد از اخراج امره چان تلاش زیادی از خود نشان دادیم و بازیکنان خسته شدند. در نیمه دوم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و سه گل به ثمر رساندیم تا نشان دهیم که شایسته کسب پیروزی بوده ایم.

سرمربی ژرمن ها در پایان گفت: هفته آسانی را پشت سر نگذاشتیم با این حال به توانایی خود شک نداریم. در نیمه دوم آن گونه که می خواستیم بازی کردیم. آرامش خود را حفظ کردیم و احساس اضطراب نداشتیم و این رمز پیروزی ما در بازی بود. من در پایان از عملکرد بازیکنان راضی هستم و شب خوبی را تجربه کردیم.

تیم ملی فوتبال آلمان با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با 15 امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به هلند در رده دوم جدول رده بندی باقی ماند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha