قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چتر بیمه ای بر سر بیش از ۲ هزار مددجوی خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از حمایت بیمه ای برای 2 هزار و 265 نفر خبر داد و گفت: یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان طی امسال هزینه شده است.

چتر بیمه ای بر سر بیش از ۲ هزار مددجوی خراسان شمالی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد با اعلام اینکه این نهاد طی امسال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی خانوارهای تحت حمایت این نهاد هزینه کرده است، اظهار کرد: هم اکنون دو هزار و ۲۶۵ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

وی افزود: گسترش بیمه تأمین اجتماعی مددجویان یکی از برنامه های مهم این نهاد برای توانمندسازی خانوار های تحت حمایت این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی یادآور شد: مددجویان بیمه شده، از مزایای بیمه تأمین اجتماعی شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی بهره مند هستند.

وی در ادامه به بیمه زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: زنان خانوار شهری ۳۵ تا ۵۰ سال می توانند تحت حمایت این بیمه قرار بگیرند و این افراد پس از ۱۰ سال سابقه بیمه، بازنشسته و مستمری بازنشستگی بهره مند می شوند.

وی یادآور شد: هم اکنون هزار و ۷۰۶ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

الهی راد در ادامه مجریان طرح های اشتغال این نهاد را که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند ۵۶۰ نفر اعلام کرد و افزود: به برکت حمایت های این نهاد در حوزه حمایت های بیمه اجتماعی، هم اکنون بیش از ۲۱۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد، بازنشسته و از خدمات مستمری تأمین اجتماعی بهره مند هستند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha