قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تصفیه ۴ میلیون مترمکعب فاضلاب در بجنورد و اسفراین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۴ میلیون و ۱۴۰ مترمکعب فاضلاب خام شهرهای بجنورد و اسفراین تصفیه شد.

تصفیه ۴ میلیون مترمکعب فاضلاب در بجنورد و اسفراین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی، غلامحسین ساقی اظهار کرد: جمع آوری و تصفیه فاضلاب یکی دیگر از وظایف این شرکت و هم راستا با تأمین و توزیع آب است.

وی افزود: تأسیسات فاضلاب شهری در راستای حفظ بهداشت محیط زیست، جلوگیری از آلودگی منابع آبی و بازچرخانی آب در طبیعت ایجاد گردیده اند و در سال های اخیر موردتوجه بسیاری از صاحب نظران و مسئولان قرارگرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با اشاره به خدمات شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در راستای جمع آوری و تصفیه فاضلاب گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری در دو شهر بجنورد و اسفراین بیش از ۴ میلیون و ۱۴۰ مترمکعب فاضلاب خام به وسیله شبکه های جمع آوری فاضلاب وارد تصفیه خانه های فاضلاب شده و پس از طی مراحل مختلف پساب حاصل با دارا بودن استانداردهای لازم زیست محیطی به طبیعت برگشته است.

وی خاطرنشان ساخت: در دو شهر بجنورد و اسفراین ۶۱ هزار و ۴۱۵ مشترک از خدمات فاضلاب شهری برخوردار هستند و در دو شهر شیروان و آشخانه تأسیسات فاضلاب در حال اجرا بوده و به زودی شاهد بهره برداری از این تأسیسات در این دو شهر خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha