قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قدرت معنوی انقلاب، منشای حماسه جاودان زیارت اربعین

قدرت معنوی انقلاب اسلامی، خودباوری، امید، استقامت، تلاش وفداکاری را به همراه داشته و نشانه های آن در قشرهای مختلف مردم، جوانان ، نخبگان، جهادگران و همه اقشار جامعه را دربرگرفته و راهی را ترسیم کرده که از آن حماسه های جاویدانی مانند زیارت اربعین خلق می شود.

قدرت معنوی انقلاب، منشای حماسه جاودان زیارت اربعین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید هاشم بنی هاشمی، جهادگر دوران سازندگی و دفاع مقدس در یادداشتی به تحلیل قدرت معنوی انقلاب اسلامی پرداخته است.

در این یادداشت آمده است:

معنویت سرمایه ای است که خداوند برای بندگان خود توسط انبیاء هدیه داده ودر طول تاریخ درحوادث رویارویی با شیطان، انسان های مؤمن از آن بهره برده اند.

برخی از مردم فکر می کنند تکیه بر اراده خداوند آنها را محدود و مقید می کند، در حالی که این انسان است که با بندگی خدا، قدرتش را افزایش داده و بر هوای نفس و شیطان غلبه می کند.

انقلاب اسلامی ایران نمونه ای از تکیه بر قدرت الهی توسط مردم است که این باور را در مراحل مختلف انقلاب، چه پیروزی بر رژیم دست نشانده و مزدور شاهنشاهی و چه در دوران دفاع مقدس و در همه امور به ظهور رسانده است.

 قدرت معنوی انقلاب اسلامی، خودباوری، امید، استقامت، تلاش و فداکاری را به همراه داشته و نشانه های آن در قشرهای مختلف مردم، جوانان، نخبگان، جهادگران و همه اقشار جامعه را دربرگرفته و راهی را ترسیم کرده که از آن حماسه های جاویدانی مانند زیارت اربعین خلق می شود.

انتهای پیام/ 70068

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha