قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۰۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عرضه ۵۷ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب لرستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: ۱۹۰ غرفه در نمایشگاه کتاب استان در اختیار ۲۶۱ ناشر قرار گرفته و بیش از ۵۷ هزار عنوان کتاب عرضه شده است.

عرضه ۵۷ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب لرستان

احمدحسین فتایی در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب استان در جمع خبرنگاران، برپایی نمایشگاه کتاب برای ششمین سال متوالی را نشانه توجه به فرهنگ دانست و اظهار کرد: کتاب پایه و مادر فرهنگ است، هیچ حوزه فرهنگی نیست که از کتاب ارتزاق نکند و کتاب مبدأ آفرینش تمدن هاست.

وی با اشاره به رویکردها و برنامه های در دستور کار در این نهاد، تصریح کرد: پیگیری حل مشکلات زیرساختی، تلاش برای هم افزایی دستگاه ها، استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی، انجمن ها و مؤسسات فرهنگی، قرآنی و دینی، تعامل سازنده با دیگر دستگاه ها به ویژه نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار لرستان، فرمانداران، ائمه جمعه و ... از برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.

فتایی همچنین با تأکید بر پیگیری گسترش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و دینی، افزود: از همه صاحب نظران، فرهیختگان و اصحاب رسانه انتظار همراهی و مساعدت دارم.

مدیرکل ارشاد لرستان با اشاره به اینکه سیزدهمین نمایشگاه کتاب لرستان تا ۲۵ مهرماه برپا بوده و علاقه مندان از ساعت ۱۴ تا ۲۰ می توانند از آن بازدید کنند، اضافه کرد: ۱۹۰ غرفه این نمایشگاه در اختیار ۲۶۱ ناشر قرار گرفته و بیش از ۵۷ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی گفت: بن خرید کتاب این نمایشگاه با ۲۰ درصد تخفیف ارائه شده و ناشران نیز به خریداران کتاب ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف می دهند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha