قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۸۳ هزار بوشهری تاکنون برای شرکت در راهپیمایی اربعین ثبت نام کردند

استان ها بوشهربوشهر تاکنون ۸۳ هزار بوشهری برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی ثبت نام کردند که نسبت به سال گذشته تاکنون ۱۳۰ درصد رشد نشان می دهد.

۸۳ هزار بوشهری تاکنون برای شرکت در راهپیمایی اربعین ثبت نام کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، استاندار بوشهر یکشنبه شب در نشست ستاد اربعین این استان گفت: برای شرکت مردم استان در مراسم پیاده روی اربعین حسینی پیش بینی ۵۰ هزار تا ۶۰ هزار نفر می شد.

عبدالکریم گراوند افزود: شرکت پرشور مردم در مراسم پیاده روی اربعین حسینی نشان از اقتدار اسلام و مسلمانان و دلدادگی و عشق مردم ولایت مدار به ائمه اطهار (ع) است.

وی یادآورشد:حذف روادید بین ایران و عراق زمینه حضور گسترده و بی نظیر مردم در مراسم اربعین حسینی را فراهم کرده است.

گراوند گفت: با توجه به ازدحام جمعیت آموزش قوانین و مقررات به زائران اربعین حسینی قبل از اعزام با هدف جلوگیری از وقوع حوادث و بحران ها  ضروری است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: بخش عمده ای از تصادف های جاده ای در ایام اربعین حسینی در محورهای ارتباطی به سبب خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که باید در این زمینه با همکاری رسانه ها باید فرهنگ سازی شود.

وی تاکید کرد: در راستای پیشگیری از هرگونه بروز حوادث جاده ای فعالیت موکب های داخلی استان بوشهر برای اسکان زائران باید تا پایان ایام اربعین حسینی ادامه داشته باشد.

استاندار بوشهر برگزاری پیاده روی اربعین حسینی با رویکرد مردمی را سبب زنده نگه داشتن و تداوم آن دانست و تصریح کرد: حل مشکلات حمل و نقل زائران برای برگشت و افزایش ایمنی جاده ها باید در اولویت برنامه های مسئولان دستگاه های ذیربط قرار بگیرد.

گراوند گفت: برای ایجاد امکانات رفاهی و اسکان زائران، با تلاش مسئولان دستگاه های اجرایی استان بوشهر حرکت مهمی در مرز شلمچه در حال انجام است که مشکلات زائران کربلای معلی کاهش می دهد.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha