قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی ۲۴ گیت جدید در مرز شلمچه

فرمانده قرارگاه امام حسن (ع) یگان های ویژه ناجا مستقر در خوزستان از راه اندازی ۲۴ گیت خروجی برای زائران در مرز شلمچه خبرداد.

راه اندازی ۲۴ گیت جدید در مرز شلمچه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده قرارگاه امام حسن (ع) یگان های ویژه ناجا مستقر در خوزستان از راه اندازی ۲۴ گیت خروجی برای زائران در مرز شلمچه خبرداد.

سردار سعید مطهری زاده از راه اندازی ۲۴ گیت جدید در مرز شلمچه خبر داد و گفت: با توجه به حجم تردد چند برابری مشتاقان راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی (ع) در مرز شلمچه و برابر تدابیر قرارگاه امام حسن (ع) یگان های ویژه برای سهولت تردد زائران ۲۴ گیت خروجی دیگر نیز به گیت های موجود اضافه شده است.

وی با بیان اینکه با این اقدام ظرفیت خروجی زائران اربعین ۵۰ درصد افزایش یافت،اظهارکرد: انجام هماهنگی های لازم با مسئولان پایانه و اداره گذرنامه مرز شلمچه و افزایش گیت های خروجی باعث شده است که تردد زائران سرعت یابد و با سهولت انجام شود.

براساس اعلام سایت پلیس، فرمانده قرارگاه امام حسن(ع) یگان های ویژه ناجا مستقر در خوزستان، خدمت رسانی در این راهپیمایی عظیم جهانی را توفیقی از طرف خداوند دانست و خاطرنشان کرد: شاهد استقبال غیرقابل وصف خدمتگزاران اباعبدلله الحسین(ع) در فرماندهی یگان های ویژه ناجا مستقر در مرز شلمچه هستیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha