قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قائدی از تیم ملی امید خط خورد یا قهر کرد؟ + عکس

مهاجم جوان استقلال علی رغم ادعایش مبنی بر ترک تیم ملی امید به دلیل مصدومیت، بدون مشکل برای باشگاهش تمرین کرد.

قائدی از تیم ملی امید خط خورد یا قهر کرد؟ + عکس

تیم ملی فوتبال امید برای انجام بازی دوستانه با استرالیا اسامی ۲۱ بازیکن را منتشر کرد که در این فهرست نام برخی از بازیکنان مطرح این تیم دیده نمی شود.

یکی از این بازیکنان مهدی قائدی، مهاجم جوان استقلال بود که اعلام شد به علت مصدومیت به همراه تیم امید به قطر نرفته اما این بازیکن بدون مشکلی خاصی به استقلال اضافه شد و پزشکان استقلال مصدومیتی در این بازیکن مشاهده نکردند.

بعد از رسانه ای شدن این موضوع، قائدی در مصاحبه ای با فدراسیون فوتبال اعلام کرد که به علت مصدومیت از کادر فنی تیم ملی خواسته که از او را برای بازی با استرالیا دعوت نکنند. در ادامه اما پزشک استقلال در مصاحبه ای این مساله را رد کرد.

از طرفی مهدی قائدی امروز (یکشنبه) در تمرین تیمش حاضر شد و بدون مشکل خاصی به تمرین با سایر بازیکنان پرداخت تا ادعای او مبنی مصدومیتش زیر سوال برود.

این اتفاق از این حیث مهم است که مشخص نیست قائدی چرا اعلام کرده مصدوم است و حاضر نشده برای تیم ملی بازی کند اما می تواند بدون مشکل برای استقلال بازی کند.

آیا او حاضر نشده برای تیم ملی بازی کند و به نوعی از تیم قهر کرده یا کادر فنی تیم ملی، قائدی را نخواسته و برای جلوگیری از رسانه ای شدن این موضوع، مصدومیت مصلحتی این بازیکن را مطرح کرده است؟

مهدی قائدی در تمرین امروز (یکشنبه) استقلال پا به توپ شد
منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha