قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا زینلی عنوان کرد: فارس هم اکنون پس از استان های تهران، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی در رتبه پنجم کشور از لحاظ تعداد ثبت نام کنندگان برای اعزام به پیاده روی کربلا قرار دارد.

وی افزود: زائران می توانند از طریق سایت samah.haj.ir یا مراجعه به دفاتر شرکت های زیارتی دارای مجوز برای ثبت نام اقدام کنند.
زینلی با بیان اینکه ۱۴۵ دفتر مجاز سازمان حج و زیارت در حال ارائه خدمات به متقاضیان زیارت کربلا هستند، بیان داشت: افراد تنها با پرداخت ۲۵ هزار تومان که شامل هزینه امداد هلال احمر، بیمه و ثبت نام می شود، در این راهپیمایی شرکت کنند.
مدیرکل حج و زیارت فارس هشدار داد: مردم دقت کنند که افراد سودجو از روحیات پاک آنها سوءاستفاده نکنند و هیچ مبلغی افزون بر ۲۵ هزار تومان مقرر، به بهانه های مختلف پرداخت نکنند.

تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه سماح تاکنون در کل کشور ۳میلیون و ۲۱۳هزار و ۱۵۴ نفر است که از این تعداد ۳میلیون و ۹۵هزار و ۴۶۱ثبت نام قطعی شده است.
حرکت کاروان زائران حسینی برای شرکت در راهپیمایی اربعین در عراق، از سال ۱۳۹۰ در ایران شروع شد.

برای مراسم اربعین سال ۱۳۹۸ با توجه به توافق ایران و عراق ، زائران ایرانی می توانند از دهم شهریور ۹۸ تا هفتم آبان این سال بدون گرفتن روادید به شرط ثبت نام در سامانه سماح و داشتن گذرنامه معتبر وارد عراق شوند.

۹۸۸۵ /۱۸۷۶

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha