قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استعدادیابی از مهم ترین مباحث در ورزش جانبازان و معلولین است

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: استعدادیابی از مهم ترین مباحث در همه ورزش ها، از جمله ورزش های جانبازان و معلولین است.

استعدادیابی از مهم ترین مباحث در ورزش  جانبازان و معلولین است

از زنجان، علی خلیلی ظهر امروز در مجمع عادی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین با بیان اینکه نقص در برخی اعضای بدن نباید محدودیت آور باشد، اظهار کرد: اگر نیروی درونی امید در انسان زنده و پر توان باشد، می تواند حتی با نقص عضو کارهای اعجاب انگیزی انجام دهد چنان که ورزشکاران جانباز و معلول در میادین مختلف ورزشی این امر مهم را به منصه ظهور و بروز رسانده اند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اهمیت ایجاد دیدگاهی نو در جامعه در مورد افراد با نقص عضو خاطر نشان کرد: اصلاح معلویت باید برچیده شده و در مورد ورزش، فعالیت اجتماعی و حتی موقعیت شغلی این قشر ارزشمند و با ظرفیت بالا فرهنگ سازی صورت گیرد و نباید بگذاریم گوشه عزلت گزیده در خانه ها بمانند و ناامید شوند.

وی با بیان اینکه استعدادیابی از مهم ترین مباحث در همه ورزش ها و در ورزش های جانبازان و معلولین است، تصریح کرد: باید اهتمام بیشتری به این مورد در هیأت صورت گیرد.

خلیلی با اشاره به اینکه یک سانس استخر ویژه برای ورزشکاران این هیأت در نظر گرفته شده است، افزود: هیأت جانبازان و معلولین با توجه به شرایط ویژه ای که دارد می تواند از اماکن ورزشی دستگاه های دیگر نیز امتیاز گرفته و استفاده کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: فرهنگ سازی ورزش جانبازان و معلولان در جامعه نیز اهمیت بسیار بالایی دارد.

انتهای پیام/73009/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha