قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دشان: دعوت نکردن بنزما برای تیم بهتر است

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه بار دیگر تاکید کرد که کریم بنزما را در فهرست خود قرار نخواهد داد.

دشان: دعوت نکردن بنزما برای تیم بهتر است

و به نقل از الموندو، کریم بنزما از سال ۲۰۱۵ به خاطر حاشیه سازی و جنجالی که با مئو والبونا داشت به تیم ملی فرانسه دعوت نشده است. با وجود آن که این بازیکن از آمادگی بالایی در فصل جاری برخوردار است اما بار دیگر دیدیه دشان تاکید کرد که او را دعوت نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: دعوت نکردن بنزما یک تصمیم فوتبالی و ورزشی است. براین باور هستم که دعوت کردن بنزما برای تیم خوب نخواهد بود و این چیزی است که به آن باور ندارم.

او ادامه داد: من کارهایی را که انجام می دهم که بهترین تصمیم برای تیم باشد. باید کسانی این پیراهن را بر تن کنند که بهترین باشند. برای یک چیزی اشکال مختلفی ممکن است وجود داشته باشد اما واقعیت و حقیقت آن چیز تنها یکی است. من با کسانی که حقیقت را به اشکال مختلف می بینند مشکل دارم و چنین چیزی را نمی توانم قبول کنم. برای دیدن و اعتقاد به چنین چیزی های در فوتبال حضور ندارم.

بنزما رقابت های یورو ۲۰۱۶ که با نایب قهرمانی فرانسه و جام جهانی ۲۰۱۸ را که با قهرمانی خروس ها به پایان رسید از دست داد و با توجه به ادامه حضور دشان در یورو ۲۰۲۰ قطعا این رقابت ها را هم از دست خواهد داد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha