پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من | آموزش و پرورش: نام شهید «مرتضی حاجی آبادی» از مدرسه حذف نشده است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند با تأکید بر اینکه عملا اسم شهید از مدرسه حذف نشده است، گفت: نام شهید از آموزشگاهی به آموزشگاه دیگر منتقل شده و نام شهید حاجی آبادی بر روی مدرسه 12 کلاسه گذاشته شده است.

فارس من | آموزش و پرورش: نام شهید «مرتضی حاجی آبادی» از مدرسه حذف نشده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بیرجند، در پی ثبت سوژه «بررسی علل حذف نام شهید از مدرسه ای در حاجی آباد بیرجند» در سامانه فارس من، موضوع را از مسؤول مربوطه پیگیری کرد.

محمدحسین یکه خوانی امروز در بیرجند، گفت: در گذشته ها مدرسه شهید مرتضی حاجی آبادی به نام شهید نامگذاری شده بود.

وی با بیان اینکه سپس با سرمایه گذاری خیر مدرسه توسعه یافت، افزود: به دلیل اینکه مدرسه جدید خیرساز بوده و تمام هزینه های ساخت را خیر مربوطه پرداخت کرده لذا مدرسه به نام خیر( کسروی) نام گذاری شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند اضافه کرد: بلافاصله در همان زمان مدرسه ای به نام دبستان توحید حاجی آباد در این منطقه وجود داشته که از این نام به نام مدرسه شهید حاجی آبادی تغییر نام پیدا کرده است.

یکه خوانی با تأکید بر اینکه عملا اسم شهید از مدرسه حذف نشده است، توضیح داد: نام شهید از آموزشگاهی به آموزشگاه دیگر منتقل شده و نام شهید حاجی آبادی بر روی مدرسه 12 کلاسه گذاشته شده است.

وی تأکید کرد: اسم شهید را روی مدرسه دولتی گذاشته اند و اسم مدرسه جدید به نام همان خیر نام گذاری شده است لذا فقط نام گذاری مدارس فقط از مدرسه ای به مدرسه دیگر منتقل شده است.

انتهای پیام/69039/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha