قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهترین عملکرد در بین مدعیان قهرمانی برای سپاهان

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال در صدر جدول قرار دارد و نتایج خوبی کسب کرده است و خود را برای ادامه لیگ آماده می کند.

بهترین عملکرد در بین مدعیان قهرمانی برای سپاهان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، تیم فوتبال سپاهان اصفهان به دلیل برگزاری بازی های تیم ملی در مقدماتی آسیا در تعطیلات لیگ برتر به سر می برد و خود را برای ادامه مسابقات لیگ آماده می کند.

طلایی پوشان که در هفته های ابتدایی لیگ عملکرد خوبی داشته و نتایج درخشانی را کسب کردند، امیدوارند با تداوم بخشیدن به کسب نتایج خوب، بتوانند بعد از چند سال دوباره جام قهرمانی را به اصفهان بیاورند.

شاگردان امیر قلعه نویی در 6 بازی که انجام دادند به 4 پیروزی و 2 تساوی دست پیدا کردند و با کسب 14 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند؛ البته تیم های تراکتور و شهر خودرو در حال تعقیب آن ها هستند.

سپاهان قلعه نویی لیاقت قهرمانی را دارد

امراله سلطانی در اصفهان اظهار داشت: سپاهان در 6 هفته لیگ برتر خوب عمل کرده است، نقاط ضعف فصل گذشته را خوب پوشش داده اند؛ در بین تیم های مدعی مانند پرسپولیس، استقلال، تراکتور و شهر خودرو سپاهان عملکرد بهتری داشته است.

کارشناس فوتبال اصفهان ادامه داد: سپاهان تیمی است که کادر فنی و اسکله تیم تغییر نکرده و مهره های خوبی توسط قلعه نویی جذب شده اند؛ مرتضی منصوری، امید نورافکن و ولسیانی خیلی خوب نقاط ضعف سپاهان در فصل گذشته را پوشش داده اند.

وی با بیان این که امسال می تواند برای سپاهان درخشان باشد، گفت: نوع فوتبال و نتیجه گیری این تیم بسیار خوب است، آن ها هنوز گل نخورده اند و اگر مجموعه فوتبال سپاهان کم تر حاشیه ایجاد کنند، این تیم می تواند چند هفته زودتر قهرمان لیگ شود.

سلطانی همچنین تصریح کرد: سپاهان برای فراتر از ایران بسته شده است و قلعه نویی تیم را برای آسیا آماده کرده، قلعه نویی باید روی کارش تمرکز کند و سراغ داوری و فدراسیون نرود، سپاهان قلعه نویی لیاقت قهرمانی را دارد.

نمی توان به نحوه بازی سپاهان ایراد گرفت

طلایی پوشان تا این جای لیگ دروازه خود را بسته نگه داشته اند که کار بسیار مهمی محسوب می شود و از همین رو توانسته اند امتیازات لازم را جمع آوری کنند؛ سپاهان در خط حمله نیز عملکرد خوبی داشته و در مجموع 8 گل زده است.

شاگردان قلعه نویی که علاوه بر لیگ برتر باید در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا رقابت کنند، باید بیشتر از هر زمانی آماده باشند تا بتوانند مسیر موفقیت را در هر 3 جام طی کنند.

سلطانی در ادامه با اشاره به این که در خط دفاع شاهد عملکرد بسیار خوبی هستیم، یادآور شد: همه بازیکنان در ساختار دفاعی شرکت کرده و نقش خود را به خوبی انجام می دهند و دفاع های مرکزی به خوبی یکدیگر را پوشش می دهند.

کارشناس فوتبال اصفهان تصریح کرد: سپاهان در همه خطوط بازیکنان قابل و تأثیر گذار دارد و در خط حمله نیز یکی از بهترین مهاجم ها در لیگ را دارد؛ البته تیم در برخی مقاطع مشکلاتی پیدا می کند اما نمی توان به نحوه بازی سپاهان ایراد گفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کادر فنی نیز باید قبول کنند که کارشناسان و پیش کسوتان فوتبال اصفهان می توانند سپاهان را نقد کنند و باید بپذیرند در برخی بخش ها باید بهتر عمل کرد.

انتهای پیام/63090/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha