قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلانی دیگر از مشکلات شهرداری و شورای سی سخت/مناقشه این بار بر سر یک همایش قدیمی

بنا به گفته یک عضو شورا، شهرداری سیسخت در دوره شورای قبل اقدام به برگزاری همایشی کرد که هیچ خروجی برای شهرداری نداشت.

پلانی دیگر از مشکلات شهرداری و شورای سی سخت/مناقشه این بار بر سر یک همایش قدیمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  از سیسخت، چندی قبل جلسه پرسش و پاسخ و هم اندیشی مردم با شورای شهر سی سخت در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد و در قسمتی از این برنامه یکی از اعضای شورای شهر در حضور جمعی از معتمدین حاضر در مسجد گفت: شهرداری سیسخت در دوره شورای قبل اقدام به برگزاری همایشی تحت عنوان همایش توسعه شهر سی سخت کرد که هیچ خروجی برای شهرداری نداشت.

او گفت: هزینه زیادی را متحمل بر شهرداری کرد و طبق اسنادی که موجود است تنها ناهار این همایش 60 میلیون تومان شد که در این اوضاع بد به  شهرداری تحمیل شد.

این عضور شورا گفت: در خصوص تامین بودجه همایش توسعه شهر سیسخت در سال 95 اعتبار این همایش از محل مبلغ اعتبارات 2 میلیارد تومانی یود که شهرداری برای توسعه طرح های خود از سازمان شهرداری ها گرفته بودکه متاسفانه هیچ گونه خروجی موثری برای شهر سی سخت و شهرداری در بر نداشت.

اظهارات محسنی واکنش رضا خلیلی عضو شورای اسلامی دوره چهارم شهر سیسخت را در پی داشت که گفت:کلیه قراردادهای همایش مدنظر موجود است که کل قرارداد آن همایش  با هزینه مجری و محل برگزاری آن مبلغ 52 میلیون و 900 هزار تومان بود.

خلیلی افزود: آن همایش چندین خروجی برای ما داشت که یکی از خروجی های مثبت همایش ارتباط مسوولان دعوت شده با شهردار سیسخت بود که همیشه به عنوان بازوانی برای شهرداری سیسخت بودند.

خلیلی در خصوص پرداختن به این گونه موارد و محکوم کردن شوراهای قبلی توسط عضو شورای کنونی گفت: پیشنهاد می شود که طی یک نشست اعضای دو دوره اخیر شورای اسلامی در یک جلسه مشترک تمام موارد گذشته را بررسی و شفاف سازی کنند تا کسی را برای تمام مشکلات قبلی مقصر نکنند.

انتهای پیام/82009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha