قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۹۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آتش تقی پور: کاربلد های تلویزیون خانه نشین هستند

آتش تقی پور بازیگر فصل سوم سریال «ستایش» درباره کنجکاوی مردم نسبت به پایان بندی این سریال سخن گفت.

آتش تقی پور: کاربلد های تلویزیون خانه نشین هستند

: آتش تقی پور بازیگر سریال «ستایش» درباره حضورش در فصل سوم این سریال که به کارگردانی سعید سلطانی این شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود به گفت: من تاکنون چندین همکاری با سعید سلطانی داشته ام که تجربیات خوبی بوده است و این کار هم سریالی لذتبخش برای من بود.

وی با اشاره به علاقه مردم به سریال «ستایش» و بازخورد ها نسبت به آن بیان کرد: یکی از سوالاتی که مردم دائم از من می پرسند این است که آخر سریال چه می شود من هم برای اینکه پایانش را نگویم به آن ها می گویم من هم خبر ندارم.

تقی پور اضافه کرد: «ستایش» یک سریال خانوادگی است و به همین دلیل مردم دوستش دارند و در چندین فصل پخش شده است برای همین مردم بیشتر آن را دنبال می کنند.

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه قدیم کار های بهتری در تلویزیون ساخته می شد، عنوان کرد: سریال های تلویزیون در سال های پیش خیلی بهتر بود، آن زمان سریال هایی مثل «روزی روزگاری»، «پهلوانان نمی میرند»، «سربداران» و... پخش می شد، اما الان نمی خواهند برای چنین کار هایی پول خرج کنند و کارگردانانی که کاربلد هستند خانه نشین شده اند. مثلا امرالله احمدجو یا ناصر تقوایی خودشان کاری برای تلویزیون نمی سازند درحالی که قطعاً این آدم ها هر یک ۲۰ طرح و فیلمنامه برای سریال دارند، ولی موقعیت به گونه ای است که فضا فقط برای عده ای باز است و کار می کنند. این درست نیست که هنرمندان ارزشمند در خانه باشند و از این ارزش ها استفاده نشود.

تقی پور که با پروژه «خروج» ابراهیم حاتمی کیا نیز همکاری دارد درباره این فیلم سینمایی گفت: کار در این پروژه سخت است، چون لوکیشن ها بیرونی است و روی تراکتور و زیر آفتاب باید کار کرد، ولی در عوض کار جذابی می شود.

وی در پایان گفت: من پیش از این هم با حاتمی کیا کار کرده ام او کارش را بلد است و گروه ورزیده ای هم در این پروژه دارد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha