قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

30 هزار زائر از مرز دوغارون وارد ایران شدند

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون طبق اطلاعات داده شده 30 هزار نفر از مشتاقان زیارت در قالب 30 کاروان از طریق مرز دوغارون وارد جمهوری اسلامی ایران شده اند و به سمت مشهد و کربلا اعزام گردیدند.

30 هزار زائر از مرز دوغارون وارد ایران شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار محمدکاظم تقوی امروز 20 مهرماه در حاشیه بازدید از موکب امام رضا(ع) مستقر در مرز دوغارون، اظهار کرد: تا امروز استقبال بی نظیری در مبادی ورودی استان و نیز کشور از زائران و مشتاقان شرکت در کنگره عظیم اربعین حسینی انجام شده است.

وی با اشاره به برقراری امنیت کامل در استان خراسان رضوی افزود: نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی آمادگی کامل برای استقبال از زائران اربعین حسینی را دارند و در بخش های مختلف انتظامی از جمله گذرنامه تمام تمهیدات لازم برای پذیرش زائران انجام شده است.

تقوی مطرح کرد: با توجه به 28 صفر و ورود زائران برای شرکت در مراسم وفات امام رضا(ع) تمهیدات ویژه ای برای استقبال از زائران در مشهد مقدس انجام شده است. سال های گذشته بیش از نیم میلیون زائر به قصد زیارت حرم رضوی پیاده به سمت مشهد آمده و امسال نیز پیش بینی می شود همین تعداد وارد مشهد شوند.

وی با بیان اینکه تامین امنیت در مسیر پیاده روی عزاداران برقرار است، گفت: خراسان رضوی آمادگی کامل برای پذیرش زائران را دارد و تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر بی نظمی و ناامنی وجود ندارد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: حال و هوای مرز دوغارون بسیار خاص است؛ امروز در این بازدید استقبال بی نظیر نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی را در نقطه صفر مرزی شاهد بودم همچنین اتحاد و همکاری خوب نیروهای مرزبانی در ورودی کشور با انتظامی، ارتش، سپاه، بسیج، ستاد اربعین و نیروهای مردمی سبب شده این شهرستان مرزی در پیشانی کشور همیشه سرآمد باشد.

وی تصریح کرد: امسال سومین سال متوالی است که مرز دوغارون شاهد ورود زائران اربعین حسینی از سمت افغانستان است و کار زیبایی که آستان قدس رضوی با استقرار موکب امام رضا(ع) در این نقطه صفر مرزی انجام داده، حال و هوای استقبال را رضوی کرده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha